AMIR-FEDER

blachy perforowane

siatki

siatki
sprężyny

Z powodu niskiej wagi, siatki staja się coraz bardziej popularnym materiałem używanym w budownictwie, przemyśle i architekturze. Siatki są uważana za najbardziej wszechstronny materiał. Mogą służyć jako wypełnienia balustrad, uzupełnienie wyposażenia wnętrz, elementy zewnętrzne fasad, przesłony czy pomosty. Siatki można stosować jako elementy filtracyjne. Nie bez znaczenia jest fakt, że produkcja siatek odbywa się bezodpadowo, co ma duży wpływ na ich cenę. Siatki mogą być tańszym rozwiązaniem w stosunku do droższych blach perforowanych.

Rodzaje oferowanych siatek:

Siatki plecione, z drutów stalowych, ocynkowanych, kwasoodpornych, sprężynowych, żaroodpornych, miedzianych. Wielkość prześwitu oczek 2,0 - 100mm, maksymalna szerokość 2000mm. Stosowane w ogrodzeniach, przesiewaczach, filtrach, obudowach, osłonach.

Siatki plecione

Siatki zgrzewane, z drutów stalowych, ocynkowanych, kwasoodpornych, o średnicach 2,0 - 14,0mm. Wielkość prześwitu oczek 20,0 - 200mm. Maksymalna szerokość 2000mm.

Siatki zgrzewane

Siatki cięto-ciągnione, z blach stalowych, ocynkowanych, kwasoodpornych, aluminiowych, z innych metali kolorowych, o grubościach 0,3 - 6,0mm. Długość oczek 2,0 - 100mm, szerokość oczek 1,5 - 50mm. Siatki w arkuszach, w zwojach, lub docięte na żądany wymiar. Stosowane na elewacjach, w osłonach krat, ogrodzeniach, przesiewaczach, filtrach, obudowach.

Siatki cięto-ciągnione

Tkaniny metalowe, z drutów zwykłych, ocynkowanych, nierdzewnych, kwasoodpornych, miedzianych, mosiężnych, fosforo-brązowych, z tworzyw sztucznych, o średnicach 0,03 - 2,0mm i prześwicie oczek od 0,04mm. Stosowane w filtrach, sitach, przesłonach, osłonach, moskitierach, dekoracjach.

Siatki cięto-ciągnione

Inne: siatki transporterowe, siatki Rabitza, Izola, Leduchowskiego, siatki dializerowe, siatki leśne, sita szczelinowe, kraty wciskane.

Inne siatki

W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat oferowanych blach, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym działem sprzedaży, pod numerem telefonu +48 12 418 10 05 lub pod adresem biuro@amir-metal.com.